Милица Тодоровиќ доби голем удар од својата сестра – Направена голема измама врз пејачката – Еве како изгледа сестрата со која повеќе не зборува!

September 17, 2021 естрадаплус 0

Сестрата на Милица Тодоровиќ како и останатите членови на семејството на попларната пејачка, не се експонира во јавност. Сепак, како и обично секогаш големите тајни […]

СЕ ОМАЖИВ НА ПРАЗЕН СТОМАК: Хелена Топаловиќ се налути и призна зошто го крие својот сопруг од јавноста! БРУТАЛНА ПОРАКА (ФОТО)

September 17, 2021 естрадаплус 0

Хелена Топаловиќ на сите им откри дека се омажила, а блесна во бела венчаница со длабоко деколте за која се зборува. кerката на пејачот Милан […]

ОДТИШОЛ НА ПАТ СО Свршеницата, И СЕ ВРАТИ САМ: Нема ни трага ни глас од девојчето, полицијата смета дека околностите за исчезнувањето се ЧУДНИ…

September 17, 2021 естрадаплус 0

Мајката на девојка од Newујорк, која исчезна додека патуваше низ земјата со своето момче со комбе, испрати емоционален апел за нејзино безбедно враќање. – Ние […]

Имам 16 години и минатиот викенд го поминав со дечко кој има 19. Неговите беа на море и целиот викенд го имавме за себе

September 17, 2021 естрадаплус 0

Меѓутоа, неговите луѓе се вратија претходниот ден и буквално нe фатија во кревет … Многу се налутија затоа што им забрануваат на мојот син, на […]

Марија одела до продавница кога се приближило момче (16) и и го УНИШТИЛ животот: „Толку многу ми беше срам“

September 17, 2021 естрадаплус 0

Марија имаше само 15 години кога го запозна Рикардо Лопез, кој и вети среќен брак. Меѓутоа, кога отишла со него во Тенансинго, била продадена во […]