ЛУКАС: Ивана Селаков немаше да има леб да не бев јас! Јас дури и не ми треба К * РАЦ во мојот живот!

September 3, 2021 естрадаплус 0

Веста која одекна како бомба во медиумите е прекин на соработката меѓу долгогодишните пријатели Аца Лукас и Ивана Селаков и повлекување на видеото за нивниот […]

Имал проблеми во бракот, па си викнал проститутка: Кога видел која го пречека на вратата, за малку ќе добиел срцев удар

September 3, 2021 естрадаплус 0

Еден човек ангажирал проститутка за заедно да ја минат ноќта во изнајмена хотелска соба. Меѓутоа, кога таа се појавила следел шок за двајцата. Имено, кога […]

Марија Шерифовиќ и Босанац не се воодушевени од доаѓањето на Цеца во „Ѕвездите на Гранд“ – Се спрема голема хајка против српската мајка

September 3, 2021 естрадаплус 0

Вчера како гром од ведро небо одекна веста дека Цеца Ражнатовиќ е нов член во жирито на „Ѕвездите на Гранд“ , a сега членовите на […]

Синот на Марина Туцаковиќ открива: Цеца го подмири долгот што го имаше

September 3, 2021 естрадаплус 0

Милан Лача Радуловиќ, музичкиот наследник на неговата позната мајка Марина Туцаковиќ, истакнува дека фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ го подмирила наводниот долг што го имала кон […]

Аца Лукас прозборе за наводната измама и кавга со Ивана Селаков: „И помогнав да направи кариера и еве како ми врати!“

September 3, 2021 естрадаплус 0

Најновата дуетска песна на Аца Лукас и Ивана Селаков е избришана од „Јутуб“ поради прекин на нивната соработка. Имено, Ивана го обвини Аца дека материјално […]

Цеца снимена во тајна посета со Саша Поповиќ пред официјалната објава дека е дел од жирито на Звездите на Гранд (ФОТО)

September 3, 2021 естрадаплус 0

Цеца Ражнатовиќ е снимена за време на тајната посета со Саша Поповиќ на Безаниска коса, два дена пред Гранд да испрати официјална објава дека се […]