Отидов на одмор без девојка и ја изневерував неколку пати, бев таму 10 дена и за тоа време ја изневерив дури 7 пати…

September 26, 2021 естрадаплус 0

Кога се вратив, таа беше пресреќна. Се чувствував како најголемото ѓубре на целиот свет. Седевме во кафуле со некој во центарот, и ми пријде една […]

x Девојка раскажала ШОКАНТНА приказна од дејт: Косата ќе ви се крене од она што и го направил типот

September 26, 2021 естрадаплус 0

Хана Колинс објавила видео на ТикТок во кое открила, како што вели, „шокантна“ приказна од еден неодамнешен дејт. Имено, таа некое време излегувала со некој тип и […]

“Да живееме заедно ќе си ги ИЗВАДИМЕ очите еден на друг“: Сузана Манчиќ за БРАКОТ со грчкиот бизнисмен

September 26, 2021 естрадаплус 0

Водителката Сузана Манчиќ е во брак со грчкиот бизнисмен, а сега открила детали од нивниот однос истакнувајќи дека кога би живееле заедно очите би си […]

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

September 26, 2021 естрадаплус 0

Николас Кејџ успеа да го потроши своето богатство од 150 милиони долари купувајќи глупости. Медиумите пишуваат дека Кејџ банкротирал поради лоши инвестиции и неразумно трошење […]

Пред некој ден отидов да се истуширам, само се сапунив и слушнав како некој ingвони, мислев дека сестра ми не се вратила од училиште, па нема кој да и ја отвори вратата

September 26, 2021 естрадаплус 0

Облеков крпа за да видам кој е, кога дојде пријателката на мајка ми на кафе, бидејќи бев несоодветно облечен отидов во собата да се облечам […]