Копал гроб на миленичето и умрел до гробот- Трагедија на групата „Ролинг стоунси“, останаа без менаџерот

September 11, 2021 естрадаплус 0

Менаџерот на бројни светски ѕвезди и групи, како и познатиот „Ролинг стоунси“, Мик Бригден (74) почина поради комбинација на несреќни околности. Како што објави неговата […]

Сузана Гавазова заедно со пријателите концерт во живо по повод 30 години независна македонија

September 11, 2021 естрадаплус 0

На 8 ми септември по повод на независноста на Македоија Сузана Гавазова организираше концерт во живо во студиото на ИН продукција.На концертот се пееше исклуциво […]