ФИЛМОТ ЗА ТОМА НЕМА СО МОЗОК! ЗОРИЦА МАРКОВИĆ ГО ИСКЛУЧУВА ЈАЗИКОТ: Од каде им е идејата толку многу да да напумпаат?!

September 27, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Зорица Марковиќ вели дека Драган Бјелогрлиќ, кој го режираше популарниот филм „Тома“, требаше да контактира со луѓе кои добро го познаваа покојниот пејач за […]

Го изневерував мојот сопруг повеќе од 6 месеци и не ни трепнав: тајно му го зедов ТЕЛЕФОНОТ и дознав дека сум изневерена!

September 27, 2021 естрадаплус 0

Кога сме склони да работиме зад нечиј грб, тогаш мора да ги трпиме последиците. Проблемите во бракот се составен дел од секоја врска. Меѓутоа, ако […]

Љубомората е негативна емоција која го убива бракот-Јелена Томашевиќ искрено за љубовта!

September 27, 2021 естрадаплус 0

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ неодамна прославија десет години брак а во јавноста важат за еден од најхармоничните парови. Сепак, пејачката неодамна откри во една […]

ДАРА БУБАМАРА ЗАВРШИ СО ТОНИ ПОРАДИ МИЛИОНЕРОТ ОД МОНТА КАРЛА: Пејачката заплови во нова романса со богат човек, ова се ДЕТАЛИ

September 27, 2021 естрадаплус 0

Дара Бубамара ја прекина врската со Марко Дујаковиќ Тони поради милионер од Монте Карло. Пејачката повеќе не е во врска со своето момче, а запознала […]

„Јас сум одличен ученик и кон крајот на минатата учебна година, додека посетував дополнителни часови и се подготвував за натпревар по биологија, започнав … со мојот професор

September 27, 2021 естрадаплус 0

Тој не ме присили, јас сакав, но… Ја одржувавме нашата „врска“ во текот на празниците и не знам како пред две недели дознав дека сум […]