ФОТО: Уапсена Тијана Ем

September 7, 2021 естрадаплус 0

Српската пејачка Тијана Милентијевиќ, позната како Тијана Ем ги изненадила своите обожаватели на социјалните мрежи со фотографија која предизвика лавина коментари. Тијана, најверојатно наскоро ќе […]

„ВО ГРОБ ЌЕ МЕ ОТЕРА“ Ќерката на Харис Ѓиновиќ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ЗАПРЕ СОЛЗИТЕ: „Само хистерија и плачење, не можам повеќе“

September 7, 2021 естрадаплус 0

Ќерката на познатиот пејач Харис Ѓиновиќ, Џина Ѓиновиќ, која исто така е многу активна на социјалните мрежи, изненади многумина со денешната објава. Таа објави фотографија […]

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ СИ ОДИ ОД „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“: Пејачкaта откри кога си заминува од жирито, а ова е причината

September 7, 2021 естрадаплус 0

Пејачката и еден од членовите на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ дојде на првото снимање на новата, трета сезона на популарната шоу програма „Звездите на […]

Бесна мамичка: „Не ме пуштија да влезам на родителски состанок, не знам зошто?! Па, имав маица и фармерки “

September 7, 2021 естрадаплус 0

Госпоѓо, не можете вака да влезете во училиште. Прочитајте го правилникот! Член на училишниот одбор и го кажа ова на Колумбијка и мајка на три […]

Аца Лукас ме молеше за тројка, избегав кога донесе уште една девојка – Исповед на бившата девојка Маријана Зоњиќ

September 7, 2021 естрадаплус 0

Откако откри дека пред влегувањето во шоуто „Задруга 5„ раскинала со своето момче, Маријана Зоњиќ за медиумите раскажа како изгледала нејзината кратка врска со пејачот […]

Драгана Мирковиќ живее како принцеза во дворец, но нејзините деца работат за просечна плата

September 7, 2021 естрадаплус 0

Драгана Мирковиќ и Тони Бјелиќ живеат во замок во Австрија, а нивните деца Марко и Мануела работат како сиот нормален свет и се дружат со луѓе кои исто така не се дел […]

“Мора да прифатиш дека е крај” – Северина едвај го убедила Игор да ги потпише документите за развод

September 7, 2021 естрадаплус 0

Северина и Игор Којиќ веќе не се во брак, но дури сега на виделина излегуваат шокантните детали што го одбележаа периодот на развод. Наводно, Игор […]

ДОЗВОЛЕН ВЛЕЗ САМО ЗА ГОЛИТЕ ТУРИСТИ: Ада Бојана ќе биде достапна само за нудисти

September 7, 2021 естрадаплус 0

Летувалиштето Ада Бојана, во иднина најверојатно ќе биде достапно само за нудисти, пренесува црногорскиот весник „Вијести“. Тоа го најави Бојан Ѓаконовиќ, директор на Улцињската ривиера, […]