No Image

Кога дозна дека има леукемија се уплаши замина од дома и умре – Пејачот Масимо Савиќ прв пат прозборе за семејството

September 12, 2021 естрадаплус 0

Хрватската ѕвезда Масимо Савиќ беше гостин на србската Пинк телевизија и за прв пат откри детли од неговиот живот, за кои никогаш не зборувал.  Откри […]

ГО ЗАТЕКЛА СУПРУГАТА СО ДРУГА ЖЕНА: љубовница се сокрила во кутија , али во едно нешто погресила! (ВИДЕО)

September 12, 2021 естрадаплус 0

Таа веднаш сфатила дека нејзиниот сопруг ја изневерува и почнала да удира и да хистеризира, а кога нејзиниот сопруг ја отворил вратата, тој му помогнал […]

Куќа од 800 квадрати, луксузен стан во Белград и два милиони заработка – еве како се збогати Сандра Африка

September 12, 2021 естрадаплус 0

Покрај пеењето, Сандра Африка одлучи да започне нов бизнис, па минатата година инвестираше речиси половина милион евра во изградба на зграда во Шабац. Како што […]

Марина Туцаковиќ: Ова никако не смеете да го игнорирате, ако го забележите, веднаш одете на лекар!

September 12, 2021 естрадаплус 0

Марина Туцаковиќ, една од најпознатите текстописци на овие простори, која со години се бореше со р ак на дојка, откри претходно дека последните терапии не […]

Брачна двојка им испрати фактура на гостите што не дошле на свадбата: Кажете ни го начинот на плаќање

September 12, 2021 естрадаплус 0

Младиот брачен пар Даг Симонс и Дедра Мекги одлучија по свадбената церемонија да испратат казна на сите гости кои не дојдоа, во форма на фактура. […]