СЕ ОМАЖИВ НА ПРАЗЕН СТОМАК: Хелена Топаловиќ се налути и призна зошто го крие својот сопруг од јавноста! БРУТАЛНА ПОРАКА (ФОТО)

Please follow and like us:
Pin Share
Хелена Топаловиќ на сите им откри дека се омажила, а блесна во бела венчаница со длабоко деколте за која се зборува.

кerката на пејачот Милан Топаловиќ Топалка не ја криеше среќата поради венчавката, туку ги криеше сите детали, особено кој е нејзиниот партнер, но набрзо се откри. Избраникот на Хелена е Драган Алексиќ, поранешниот сопруг на водителката Јелена Димитријевиќ. Се шпекулираше дека Драган с still уште е во брак, што Топаловиќ тогаш остро го негираше.
Многумина се прашуваа зошто Хелена крие настани од нејзиниот приватен живот, па се зборуваше дека е бремена и дека нејзиниот сопруг с still уште е во брак. Сепак, сега таа објави на мрежите и призна што е во прашање.

"Се оженив на празен стомак. Не грижете се, пастири. Не го кријам мојот сопруг, не сакам да ја споделам нашата приватност, оставете ме на мира да уживам и да избегам од зградата", рече остро таа на мрежите.


Please follow and like us:
Pin Share