Sвездата на Челзи објави снимка од надзорните камери : „Никогаш нема да можеш да живееш мирно“

September 18, 2021 естрадаплус 0

Тој беше ограбен додека играше натпревар од Лигата на шампионите Четворица крадци организирале грабеж врз куќата на Рис Jamesејмс додека играл натпревар од Лигата на […]

Сопственик на ресторан пред настап на Даниела Темелковска: Дојдете во што поголем број за да можам да ја платам, поскапа е од Карлеуша (ФОТО)

September 18, 2021 естрадаплус 0

Даниела на Фејсбук ги покани сите на својот настап во еден скопски ресторан Камин Кама, а сопственикот на ресторанот музичарот Трајче Толевски, на Фејсбук ја […]

Здравко Чолиќ отиде на клиника за да се подмлади и заврши на кислород: Ќе биде ставен на специјален медицински третман

September 18, 2021 естрадаплус 0

Чолиќ е феноменален. Го нема некое време, но, се сеќавам кога пред некој месец дојде за прв пат, сите ние бевме воодушевени. Дојде со упат […]

Тој не бира дали е црна или плава: Дедо (63) ја изгубил невиноста во барака, па тврди – „Јас сум професионален љубовник“

September 18, 2021 естрадаплус 0

Исто така, се соочи со одредени притисоци и критики за своја сметка, па побара совет. Анонимен 63-годишен маж ја сподели својата исповед со јавноста и […]

Имам само 18 години, но исто така имам многу, многу искуства со мажи. Отсекогаш го гледав тоа како работа, ми даваат евра, им го давам она што им треба и тоа е, сепак…

September 18, 2021 естрадаплус 0

Пред еден месец се за заљубив во „клиент“. Има над 40 години, оженет, татко на две ќерки кои се помлади од мене, но тоа не […]