Внимавајте кого сакате да го понижите – Зошто никогаш не треба да одите против духовно силните луѓе

September 24, 2021 естрадаплус 0

За жал, многу луѓе, водени од алчноста и зависноста, размислуваат за сите видови лоши работи што им ги прават на другите, честопати невини луѓе. Сепак, […]

Синот на марина Туцаковиќ-не доаѓајте на погреб,седете дома и слушајте нејзини песни

September 24, 2021 естрадаплус 0

Синот на покојната Марина Туцаковиќ, Милан Радуловиќ, објави изјава од семејството на социјалните мрежи, во која се наведува дека датумот на погребот ќе се објави […]

Тој почина за време на ВРСКА со својата љубовница, и кога ќе видите што изрезбала неговата сопруга на ГРОБ, нема да ви биде добро!

September 24, 2021 естрадаплус 0

Тој почина за време на ВРСКА со својата ressубовница, и кога ќе видите што изрезбала неговата сопруга на ГРОБ, нема да ви биде добро! Кога […]

МАЦА ДИСКРЕЦИЈА СЕГА ПОВЕЌЕ ГО ИЗПРОВОЦИРА ЛУКАС : Тој е лош во се…от и неговиот орган е лош, затоа ЛАEЕ дека не бил со мене!

September 24, 2021 естрадаплус 0

Старлетата Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција, по шоуто во кое ги шокираше сите, кога јавно призна дека имала сексуални односи со Аца Лукас, без […]