УМОРЕН СУМ ОД ЖИВОТОТ: Мислев сопругата ме сака, но се шокирав кога видов што се случува во автомобилот на мојот најдобар другар!

October 31, 2021 естрадаплус 0

Веројатно сите во животот сме ја слушнале изреката дека на лагата и се кратки нозете. А оваа изрека буквално на своја кожа ја осетила една […]

Тијана Дапчевиќ откри кој ја издржува финансиски: Јас работам само за џепарлак, уште имам дупки по џебовите

October 30, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Тијана Дапчевиќ, меѓудругите, во една прилика даде интервју во емисијата „Премиера –викенд специјач“ на телевизија „Пинк“. Интервјуто беше во време на пандемијата, и таа […]

Наташа Беквалац е пресреќна во неговата прегратка: Пејачката објави фотографија со ова момче

October 28, 2021 естрадаплус 0

„Момчето на Наташа Беквалац“ е една од најпосакуваните титули на балканската сцена Атрактивната Наташа Беквалац имаше емотивно бурен живот. Позади себе има 3 брака и исто толку […]

Скандал во Подгорица: Тренерот на Димитријевиќ сакаше да тепа судија (ВИДЕО)

October 28, 2021 естрадаплус 0

Македонските репрезентативци Џејкоб Вајли и Ненад Димитријевиќ ги одмерија силите во рамки на Еврокупот, а на крајот на победата се радуваше Американецот со македонско државјанство. […]