Елена Наумова со нова песна и спот

Please follow and like us:
Pin Share

Младата Штипјанка Елена Наумова снимаше спот за нејзината најнова песна Сонце ме грее,спотот се снимаше во Демир капија на неколку локации а премиерно ќе биде прикажан на Макфест вторате вечер,каде и Елена ќе настапува.

Please follow and like us:
Pin Share