(ВИДЕО) Соседите повикаа полиција затоа што девојчето премногу вриштела: Кога влегоа во спалната соба, се распрснаа од смеење…

September 16, 2021 естрадаплус 0

Соседите повикале полиција затоа што девојчето врескало премногу: Кога влегле во спалната соба, тие пукнале од смеење … Холи Хантер (30) од Шкотска, почнала да […]

Еве како балканските пејачи и пејачки изгледале на својата матурска – ПОЧЕКАЈТЕ да ја видите Карлеуша, ќе се изненадите!

September 16, 2021 естрадаплус 0

Тие денес се славни и успешни, но некогаш изгледале потполно обично како и нивните врсници. За овие познати ликови денес се грижат професионални шминкери и […]

Жена му секогаш во 9 излегувала дотерана со изговор дека ќе го шета кучето – ја следел и еве што видел

September 16, 2021 естрадаплус 0

Американката Паола Јурис (33) од Њу Хемпшир откри на социјалните мрежи дека посетувала часови по танц три месеци пред нејзиниот сопруг Денис да дознае што […]

Поранешната сопруга на Аркан дошла во домот на Цеца и изговорила една реченица – Пејачот открива работи за кои јавноста не знаеше се до денес!

September 15, 2021 естрадаплус 0

Пејачот Зоран Калезиќ раскажа во една прилика што се случувало во куќата на Жељко Ражњатовиќ – Аркан кога тој бил у*иен. – Кога Аркан беше […]

Премногу млад на само 28 години почина македонскиот манекен Филип Алексовски

September 15, 2021 естрадаплус 0

Македонската модна сцена во тага деновиве поради смртта на манекенот Филип Алексовски, член на модната агенција Модел Ин во чии рамки градеше долгогодишна успешна кариера. […]