Строго чувана естрадна тајна: Неда Украден имала љубовна афера со Саша Поповиќ

August 31, 2021 естрадаплус 0

Неда Украден и во осмата деценија од животот маѓепсува со својот препознатлив глас и витата става. За животот на популарната пејачка доста се пишуваше во поранешна Југославија, […]

Со дрон сними пар во „љубовен занес“на врв од манстир- не им беше грижа дека се наоѓаат на свето место (ВИДЕО)

August 31, 2021 естрадаплус 0

Корисник на Јутјуб и љубител на дронови случајно сними сочна сцена со својот дрон, наместо прекрасниот пејзаж на рускиот град Торжок, на околу 200 километри […]

Непријатен момент на настап на Цеца: Обожавателка фрли кон пејачката, нејзината реакција се прераскажува насекаде (ВИДЕО)

August 31, 2021 естрадаплус 0

На крајот, сѐ испадна добро! Сте знаеме дека Светлана Цеца Ражнатовиќ има голем број обожаватели, како и дека се туркаат да бидат што е можно […]

Поранешна сопруга на славен фудбалер: За него станав муслиманка,а тој ме остави за инфлуенсеркa

August 31, 2021 естрадаплус 0

Рита Џохал, поранешната сопруга на Ријад Махрез, ѕвездата на Манчестер Сити, тврди дека славниот фудбалер и свртел грб неа и на неговото семејство откако потпишал […]