Една жена го криеше својот љубовник во подрумот една година: Нејзиниот сопруг случајно го забележа во куќата, па тој го шокираше со предлогот…

October 10, 2021 естрадаплус 0

Една жена го криеше својот љубовник во подрумот една година: Нејзиниот сопруг случајно го забележа во куќата, па тој го шокираше со предлогот… Велшанката ieули […]

Еве како изгледа синот на Тома Здравковиќ: Гените се чудо кога ќе дознаете со што се занимава, со години живее далеку од Балканот

October 10, 2021 естрадаплус 0

Синот на легендарниот српски пејач Тома Здравковиќ, Александар Здравковиќ денес живее во Торонто во градот каде токму неговите родители се запознале. Дека гените се чудо, […]

Фјури сакаше да се збогува со Вајлдер по натпреварот, срамниот потег на Американецот ги разбесни дури и неговите фанови (ВИДЕО)

October 10, 2021 естрадаплус 0

Тајсон Фјури го одбрани шампионскиот појас на ВБЦ во една од најдобрите борби на сите времиња и по втор пат го победи Деонтеј Вајлдер во […]

Се огласи сопругата на новото момче на Ана Николиќ: Двајцата ги спојува алкохолот, децата не ги гледа со месеци и не сака да се разведе

October 10, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Ана Николиќ по објавувањето на фотографија со непознато момче предизвика лавина на коментари, по што на ред беа медиумите во соседството да го откријат […]

Димитар Митровски е еден од нашите најдобри хармоникаши,снимаше ново оро и спот

October 10, 2021 естрадаплус 0

Димитар Митровски важи за еден од најмладите   и најдобрите хармоникаши во Македонија ,позади него стојат еден албум со иструментални оро и соработка со нашите најпополарни […]

Мирослав Илиќ го нападна семејството на Лепа Брена: Затоа, никогаш нема да се смират!

October 10, 2021 естрадаплус 0

Кога дамнешната 1999 година ја бомбардираа Србија, Мирослав Илиќ јавно ги прозва Лепа Брена и нејзиното семејство дека избегале од Србија и се скриле во Америка. Но вистината […]

Wilder заврши во болница по натпреварот и рече: „Дадов се од себе, но тоа не беше доволно“ видео

October 10, 2021 естрадаплус 0

Повторно, Деонтеј Вајлдер загуби со пауза во борбата против Тајсон Фјури. Трилогијата сега е завршена и јасно е дека „Циганскиот крал“ е сепак подобар боксер. […]