Бев во врска 5 години со најубавата девојка во градот, ја сметав за сродна душа, а потоа ја дозна болната вистина…

October 3, 2021 естрадаплус 0

Се потрудив да ја направам најсреќна, се мачев на градилиштето и во браварската продавница за да имам пари за да можам секогаш да си го […]

ТРИ ГОДИНИ ДОАГАШЕ ВО МОЈАТА КУЌА, САКАШЕ ДА ГО ЗЕМЕ МОЕТО ДЕТЕ! Вака Силвана зборуваше за ИСТОРИЈАТА на нејзиниот сопруг, кого го претепа

October 3, 2021 естрадаплус 0

Познатата пејачка Силвана Арменулиќ, која трагично загина во сообраќајна несреќа, еднаш ги наполни насловните страници поради нејзиниот бурен живот. Имено, нејзиниот брак со поранешниот тенисер […]

ДРАМА НА АЕРОДРОМ СО ДАРКО ЛАЗИЌ! Пејачот со Ураганките не бил пуштен да влезе во авион, ОВА е причината

October 3, 2021 естрадаплус 0

Ураганките и Дарко Лазиќ испратиле порака до јавноста со извинување, поради неможноста да присуствуваат на концертот. Популарните Ураганки во состав со Ивана, Сања и Ксенија, […]