Една од најпознатите српски пејачки е Албанка: Кога покажа три прста, започна брутален напад врз неа

September 30, 2021 естрадаплус 0

Една доцна ноќ, популарната пејачка одлучи да одговори на прашањата на нејзините следбеници на социјалната мрежа Инстаграм и немаше поим каква лавина ќе започне. Едита […]

„ВО ГРОБ ЌЕ МЕ ОТЕРА“ Ќерката на Харис Ѓиновиќ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ЗАПРЕ СОЛЗИТЕ: „Само хистерија и плачење, не можам повеќе“

September 30, 2021 естрадаплус 0

Ќерката на познатиот пејач Харис Ѓиновиќ, Џина Ѓиновиќ, која исто така е многу активна на социјалните мрежи, изненади многумина со денешната објава. Таа објави фотографија […]

Кристина Арнаудова прозборе искрено за Гоце: Децата ме прашуваа како може да немаш татко – првпат го сретанв кога бев шесто одделение

September 30, 2021 естрадаплус 0

Кристина Арнаудова, пејачката и претседател на здружението „Проект среќа“ кое им помага на социјално ранливите категории, беше во студиото на „Репортер“. Во интервјуто, таа раскажа […]

Мојата ќерка има 17, а нејзиното момче 38. Дознав денес и паднав во несвест од шокот. Имам 37 години, тој е дури и постар од мене.

September 30, 2021 естрадаплус 0

Кога една пријателка ми рече дека на почетокот не верував, а потоа ми ги покажа фотографиите. Тогаш доживеав нервен слом. Ја напуштив и работата и […]

„Штом наполнив 18 години и завршив средно училиште, отидов во странство, поточно во Германија за да живеам со сестра ми и нејзиниот сопруг.

September 30, 2021 естрадаплус 0

Сепак, наскоро сфатив дека сум вишок, нивниот мал стан беше премногу мал за нас тројца. Дури кога размислував да се вратам во Босна, еден дедо […]