Со години и доаѓаше дома, беа добри пријателки на крајот и го зема мажот: Љубовната афера на Петар Грашо ја дрма Хрватска!

October 11, 2021 естрадаплус 0

Петар Грашо (46), пред извесно време ја прекина врската со пејачката Данијела со која беа заедно 24 години.. Неодамна во медиумите одекна веста дека тој […]

Шокантно признание на Зорица Марковиќ: „Ѝ помогнав на љубовницата на Шабан Шаулиќ, а еве кој сè од естрадата има љубовница“

October 11, 2021 естрадаплус 0

Фолк-пејачката Зорица Марковиќ неодамна раскажа детали од својот љубовен живот, но и дека неверствата биле честа појава на естрадата. Не мислам дека сум имала лоши одлуки,  јас […]

Голема драма помеѓу Дарко Лазиќ и мајката на неговото второ дете – популарниот пејач изнесе шoкaнтни детали за Марина

October 11, 2021 естрадаплус 0

Пејачот ќе и дава 500 евра на својата поранешна, но ја обвини дека земала се од нивниот дом Марина Гагиќ го тужеше фолк-пејачот Дарко Лазиќ […]