ГОЛЕМА ТАГА! ПОЧИНА ПОЗНАТИОТ АКТЕР – Публиката ќе го памети по славната југословенска серија!

October 22, 2021 естрадаплус 0

Хрватскиот актер Жарко Поточњак утрово почина на 76-годишна возраст, соопштија од Здружението на актери Хистрион, каде што актерот е еден од основачите. Жарко Поточњак е […]

СОПРУГОТ МЕ СНИМАШЕ ДОДЕКА БИВ СО ДРУГ ЧОВЕК! Шокантна исповед на Звезда Гранда – “Кога можеше да бидеш голи жени, можеш да бидеш јас!”

October 22, 2021 естрадаплус 0

Поранешната учесничка на популарниот натпревар Звезда Гранда, Слаѓана Зубчевиќ, откри дел од нејзиниот приватен живот, непознат за јавноста. Таа неодамна ја објави првата песна за […]