Прва објава на профилот на Марина Туцаковиќ по нејзината смрт: „Поздрав до сите!“ (ФОТО)

October 18, 2021 естрадаплус 0

Авторката на најголемите хитови во регионот, Марина Туцаковиќ, почина на 19 септември годинава. Марина неколку години се бореше со карциномот на дојка, а здравјето дополнително ѝ го […]

Си ја отвори душата и сите ги шокира: „Роднина ме силуваше кога имав 9 години и ме принуди да молчам за сè!“ (ВИДЕО)

October 18, 2021 естрадаплус 0

Долго молчела за морничавите детали за тешката траума од детството, а сега конечно решила да ја отвори душата и да раскаже сè… Глорија Естефан, популарната […]