Го изневерив сопругот со неговиот најдобар ПРИЈАТЕЛ, а потоа на роденденот на нашиот син започна мојот ПЕКОЛ!

October 17, 2021 естрадаплус 0

Дали личноста во која неодамна се заубивте вреди да го напуштите мирниот семеен живот? Ова прашање го поставила анонимна 45-годишна жена, чиј живот неодамна е […]

ЕСТРАДАТА ЌЕ ДОБИЕ ПАРИ ОД КОИ БОЛИ ГЛАВА! Илјадници и илјадници евра за новогодишни настапи им оди во ЏЕП, а еве за кој ФОЛКЕР НАЈМНОГУ

October 17, 2021 естрадаплус 0

Многу пејачи и пејачки од естрадната сцена објавиле дека веќе закажале настапи за пречек на 2022 година. Познатите често кријат колку пари заработиле во “најлудата“ […]

Jeлена Карлеуша 14 години по смртта на Тоше Проески: „Никој не знаеше за нас, ова е вистината за нашиот однос!“

October 17, 2021 естрадаплус 0

Јелена Карлеуша со само една објава на Инстаграм успеа да расплаче илјадници луѓе, откривајќи детали кои јавноста не ги знаеше за нејзиниот однос со Тоше […]

Малкумина знаат за животот на Сузана Јовановиќ, пред Саша Поповиќ пејачката имала скромен живот

October 17, 2021 естрадаплус 0

Сопругата на најбогатиот пензионер на Балканот, Сузана Јовановиќ никогаш во животот не сакала да биде во ценатрот на вниманието поради богатството кое го имаат со […]