Северина го нарече Милан монструм, откако тој во интервју кажа шокантни работи за неа!

October 21, 2021 естрадаплус 0

Северина Вучковиќ на својот профил на Инстаграм објави исечок од една емисија во која гостувал нејзиниот поранешен партнер Милан Поповиќ, во кое со насмевка ги изговара […]