Исповед на Милан Поповиќ: На Северина и бев само финансиски проект!

October 27, 2021 естрадаплус 0

Милан Поповиќ и популарната хрватска пејачка Северина се чини никогаш не биле во полоши односи, тие двајца во моментов сеуште водат правна битка околу старателството над синот Александар. На Северина неодамна […]

Отиде во смрт лут на неа: Шабан Шаулиќ пред да замине, бил бесен на Александра Пријовиќ!

October 27, 2021 естрадаплус 0

Шабан Шаулиќ ја поддржувал Александра Пријовиќ за се, од самиот почеток на нејзината кариера. Имено според она што го објавија медиумите, Александра Пријовиќ одбила песна од кралот […]

На Цеца и дадов 600.000 евра за концертот на Ушче, утредента ме шутна – Мили искрено за односот со Цеца

October 27, 2021 естрадаплус 0

Александар Милиќ Мили до сега никогаш јавно не проговорил за причините за раскинувањето на долгогодишната соработка со Цеца Ражнатовиќ, на која заедно со покојната Марина […]