Подготви ги децата за живот без татко – Северина се заканувала на психијатарот со секс скандал

October 12, 2021 естрадаплус 0

Хрватската служба за организиран криминал поведе постапка против Северина Којиќ и нејзиниот менаџер Томислав Петровиќ поради сомневање дека извршиле сериозно кривично дело сексуална уцена и […]

Елеонора Миљковиќ ја надмина и Дара Бубамара: Сподели фотографија со момчето во базен, но сите гледаа во нејзините џиновски силикони

October 12, 2021 естрадаплус 0

Македонската старлета Елеонора Миљковиќ повеќе не го крие своето момче и често споделува романтични фотографии со него. Иако есента започна, Елеонора и нејзиното момче и […]

Се огласи Дарко Лазиќ по написите дека се тeпaл со девојка му и ја кажа вистината

October 12, 2021 естрадаплус 0

Наводно Дарко Лазиќ и неговата девојка Барбара Бобак направиле вистински ска ндал на прославата на една прослава на полнолетство. Наводно, Дарко Лазиќ и неговата девојка […]

Додека се породувала нејзиното момче ја изневерувало – кога дознала со кого останала во неверување, нив ниту Бог не може да им прости

October 12, 2021 естрадаплус 0

Речиси да не постои полоша ситуација од онаа во која едниот партнер го изневерува другиот, но доколку мислевте дека нема полошо од тоа се лажете, […]

ЦРНА НОЌ ЗА СРПСКАТА ЕСТРАДА: „Играле“ ножици, летале боксови, имало скали полни со к*в!…

October 12, 2021 естрадаплус 0

Скандали кога е јавната сцена во соседството во прашање никогаш не недостасувале, а вчерашниот ден бил за рубриката за црна хроника. Во првиот инцидент главен […]