Сопругот на Николија, раперот Реља Поповиќ ги шокира сите: „Да, вистина е, имам нова девојка“

October 10, 2021 естрадаплус 0

Популарниот српски рапер Реља Поповиќ, сопругот на пејачката Николија, минатиот четврток е „фатен“ како разменува нежности со девојка во кино Поповиќ е забележан како се […]