МАРИНА ТУЦАКОВИЌ ПРЕД СМРТТА ГИ МОЛЕЛА ДОЛЖНИЦИТЕ : Кога ќе умрам парите дајте ги на моите Лача и Фута

October 7, 2021 естрадаплус 0

Текстописецот  Марина Туцаковиќ непосредно пред смртта наводно имала само една желба, односно ги молела своите должници од естрадата, после нејзината смрт парите га ги вратат […]

ХЕР ЖИКА три пати се женел со иста жена! Била 2 години постара и имале бурна љубов

October 7, 2021 естрадаплус 0

Животот на познатиот Драгомир Гидра Бојаниќ, или хер Жика како што го паметат генерации по култната улога во „Жикина династија“, го обележала големата и бурна љубов со […]

Цеца ги изненади фановите: Сакам да се вратам на село, преку глава ми е смогот и гужвите во Белград

October 7, 2021 естрадаплус 0

Фолк -дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ отсекогаш ја заинтригира јавноста, а бидејќи вратите од нејзиниот дом на Дедиње не беа отворени за јавноста, фотографиите на социјалните […]

Кошаркарки се истепаа среде улица, едната направи голема грешка (ВИДЕО)

October 7, 2021 естрадаплус 0

Американските кошаркарки Калани Браун, Кортни Вилијамс и Кристал Бредфорд предизвикаа голем скандал откако во јавност се појави снимка на која учествувале во тепачка. Снимката била […]

„Жена од султана“ ПУКА во танга: Тијана се надмина себеси и покажа што поседува

October 7, 2021 естрадаплус 0

„Жена од султана“ ПУКА во танга: Тијана се надмина себеси и покажа што поседува (ФОТО) Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ, попозната како „Жената на султанот“, веќе […]