ЛУЃЕ И НАСТАНИ Еве кој ѝ остана должен на Марина Туцаковиќ: Списокот го „наследи“ нејзиниот син

October 5, 2021 естрадаплус 0

Славната авторка на најголемите музички хитови во регионот Марина Туцаковиќ ја загуби битката со подмолната болест и замина меѓу легендите. Кога дознала дека боледува од карцином на […]

No Image

Некои по 1.000 евра, а некои ниту 100 евра не даваат за своите деца – Колкава алиментација плаќаат познатите

October 5, 2021 естрадаплус 0

Браковите на познати личности многу често завршуваат со развод, судења и борби за старателство. Многу дами имаа проблеми со своите сопружници кога станува збор за […]

Родителите на Милош Биковиќ два пати се венчале и разделувале – Актерот искрено прозборе за семејството

October 5, 2021 естрадаплус 0

Милош Биковиќ е еден од најпознатите актери од помладата генерација, кој изгради угледна кариера и во Србија и во Русија. Моментално е ангажиран во нов […]

Нада од Ибрахимовиќ за една песна добила 30.000 евра – Топчагиќ скапа како Роналдо

October 5, 2021 естрадаплус 0

Нада Топчагиќ беше специјална гостинка на прославата на јубилејот, 40 -ти роденден на славниот фудбалер Златан Ибрахимовиќ во луксузен хотел во Милано. Како што дознава […]