Заради КРАЖБАТА на „ТОМА“ реагираше и ФБИ! Пиратите го пуштија филмот на социјалните мрежи

October 13, 2021 естрадаплус 0

И токму кога филмот „Тома“ дојде до неверојатна бројка од 500 000 гледачи, се појави линк со пиратска снимка од филмот на Драган Бјелогрлиќ. Тоа стана централна […]

Катарина Грујиќ го покажа трудничкиот стомак – изгледа неодоливо во осмиот месец од бременоста!

October 13, 2021 естрадаплус 0

Катерина Грујиќ се омажи пред околу еден месец со својот вереник фудбалерот Марко Гобелиќ… Популарната пејачка која важи за една од најатрактивните на овие простои […]

Ја видел на телевизија, се заљубил и на половина пат се венчале – Љубовната приказна на Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ

October 13, 2021 естрадаплус 0

Една многу посебна љубовна приказна. Иако актерот Иван Босиљчиќ и пејачката Јелена Томашевиќ почнаа да се гледаат во 2008 година, тој бил вљубен во неа […]

Хрватски фудбалер оди во затвор поради снимање манекенка и лото-девојка за време на сексуален однос!

October 13, 2021 естрадаплус 0

Поранешен фудбалер на еден хрватски нисколигаш, Домагој Р. (28) кој во 2015 година со мобилен телефон ја снимал манекенката и поранешна лото-девјка Тина Катиниќ за […]

Ѓоле Ѓогани првпат отворено за разводот: „За крахот на нашиот брак виновни се спонзорушите“

October 13, 2021 естрадаплус 0

Иако со Весна Ѓогани е во брак речиси дваесет години, со која работи и живее и заемно се поддржува во се’, малкумина знаат дека Ѓоле Ѓогани разводот со својата […]