Маж од Јапонија истовремено излегувал со 35 жени и ги мамел „да го почестат за роденден“

October 2, 2021 естрадаплус 0

Такаши Мијагава (39) ги запознал своите жртви преку својата работа како продавач на тушеви, измамувајќи ги да го „почестат за роденден“. Мијагава започнал романтични врски […]

НАМЕРНО МИ НАПРАВИ ДЕТЕ, БЕШЕ ПОВЕЌЕ КАЈ МЕНЕ НЕГО КАЈ НЕА! Кебина ЉУБАВНИЦА го одврза јазикот, нејзината ќерка нема да слушне за него

October 2, 2021 естрадаплус 0

Jиjана Јевремовиќ, која со пејачот Драган Којиќ Кеб има вонбрачна ќерка Ина, а сега се сети на врската со фолкерката и раскажа непознати детали од […]

МЕ ПОВИКА ВО ХОТЕЛОТ ДОДЕКА МАРИНА БЕШЕ БРЕМЕНА ! Пејачката ги откри деталите за АФЕРА со Дарко Лазиќ, се гледаат половина година!

October 2, 2021 естрадаплус 0

Во медиумите се рашири веста дека пејачот Дарко Лазиќ ја изневерил својата поранешна свршеница Марина Гагиќ со пејачката Оливера Матијевиќ, која сега се огласи по […]

x ПОРАДИ СЕ*С СО НИВЕС НА ТЕРЕН “ЛЕТНАЛ“ ОД КЛУБОТ! Целзиус ги раскажала сите детали од “Максимир“

October 2, 2021 естрадаплус 0

Нивес Целзиус ги раскажала сите детали од времето кога Дино играл за Динамо. Има доста шокантни и изненадувачки приказни во светот на спортот, но една […]