Цеца збесна на прашањето за нејзината поранешна пријателка Мира Шкориќ: „Дали јас воопшто ја споменав?“ (ВИДЕО)

October 8, 2021 естрадаплус 0

Од кога се појави информацијата дека Светлана Цеца Ражнотивиќ ќе ја замени Јелена Карлеуша во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, јавноста не се смирува, а […]

МУРИЊО, ВЕЧЕРВА ЌЕ Ш**КАМЕ! Испливало СКАНДАЛОЗНО ВИДЕО: Италијанската јавност ШОКИРАНА (Видео)

October 8, 2021 естрадаплус 0

Фудбалерот на Рома Никола Залевски се нашол во центар на скандал благодарение на сопствената глупост и својот добар пријател. Овој 19-годишен Полјак бил на забава […]

Актерот Горан Стојаноски добитник на наградата најдобра машка епизодна улога на фестивалот “Војдан Чернодрински”

October 8, 2021 естрадаплус 0

Актерот Горан Стојаноски е добитник на наградата за најдобра машка епизодна улога, “Димче Трајковски”, на 55-тиот македонски театарски фестивал “Војдан Чернодрински”. Стојаноски наградата ја добива […]

ЕКСКЛУЗИВНО! СЕВЕ ИЗВИСИ КАЈ ЛУКАС ПОРАДИ ГОВОР ОМРАЗА ПРОТИВ СРБИТЕ! Аца: Немам намера повеќе да соработувам со неа! МАЛА СЕ ЗАНЕСЕ ,МНОГУ

October 8, 2021 естрадаплус 0

Александар Вуксановиќ, попознат како Аца Лукас, се откажа од дуетот со Северина Вучковиќ поради говор на омраза против Србите. Пејачот, кој имал план да направи […]