Наташа Беквалац е пресреќна во неговата прегратка: Пејачката објави фотографија со ова момче

October 28, 2021 естрадаплус 0

„Момчето на Наташа Беквалац“ е една од најпосакуваните титули на балканската сцена Атрактивната Наташа Беквалац имаше емотивно бурен живот. Позади себе има 3 брака и исто толку […]

Скандал во Подгорица: Тренерот на Димитријевиќ сакаше да тепа судија (ВИДЕО)

October 28, 2021 естрадаплус 0

Македонските репрезентативци Џејкоб Вајли и Ненад Димитријевиќ ги одмерија силите во рамки на Еврокупот, а на крајот на победата се радуваше Американецот со македонско државјанство. […]

Пејачката Симона Попоска му прослави шест месеци од раѓањето на синчето, а имаше и торта!

October 28, 2021 естрадаплус 0

Поп-пејачката Симона Попоска пред некој ден на своето синче Никола му го прослави шестмесечниот роденден ако може така да се каже. По тој повод, Симона подготвила роденденска торта, а […]

Познат пејач опцу обожувателка, која сакала да го допре, па предизвика лавина реакции (ВИДЕО)

October 28, 2021 естрадаплус 0

Фронтменот на Maroon 5, Адам Левин, не бил импресиониран кога една обожувателка скокнал на сцената среде концерт и се обидела да го прегрне. 42-годишниот пејач […]

Вака изгледа демолираната „мечка“ на Ана Николиќ: Пејачката ќе направеше нова сообраќајна незгода! (ВИДЕО)

October 28, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Ана Николиќ неодамна имала сообраќајна несреќа, а сега повторно беше фатена на „граница“ да направи судар. Ана седнала во својата црна „мечка“ и се возела низ […]

Пиштолот со којшто Болдвин ја усмртил Халина, го користеле членови на екипата пред самата трагедија: Откриени се застрашувачки детали!

October 28, 2021 естрадаплус 0

Алек Болдвин случајно ја уби снимателката Халина Хачинс, а го рани режисерот на снимањето на филмот Rust во Њу Мексико. Актерот, под сè уште неразјаснети околности, ја усмртил колешката, […]

Златко Миладиновски за првпат во “Имат немаТ” сo неговиот студиски оркестар

October 28, 2021 естрадаплус 0

Еден од најдобрите Македонски армоникаши но и композитори Златко Миладиновски со неговиот студиски оркестар важат за најдобар студиски оркестар во Македонија .Последните две емисии од […]

Старлетата Ана Корач сакаше да ја покаже новата фризура, но сите гледаа малку подолу! (ФОТО)

October 28, 2021 естрадаплус 0

Ријалити учесничката Ана Корач покажа нов стајлинг, како и фризура, меѓутоа погледот на сите се задржа кај нејзините гради. Имено, таа облекла прекраток бел џемпер од кој […]