Старлетата Ана Корач сакаше да ја покаже новата фризура, но сите гледаа малку подолу! (ФОТО)

Please follow and like us:
Pin Share

Ријалити учесничката Ана Корач покажа нов стајлинг, како и фризура, меѓутоа погледот на сите се задржа кај нејзините гради.

Имено, таа облекла прекраток бел џемпер од кој и испаѓаа силиконските гради, а косата пак ја фатила во репче и ставила портокалови додатоци.

https://www.instagram.com/p/CViuzACoyjX/

Ана снимила провокативно видео од автомобил на кое никој не остана рамнодушен, особено не посилниот пол.

а потсетиме, Ана Корач е позната по естетските корекции.

Инаку таа до сега ги има оперирани градите, за кои дала 3.500 евра, носот го има правено повеќе пати, а тоа ја чинело 7.000 евра, а на устата става хијалурон од 250 евра. Ги „пумпала“ и јаболчниците за кои платила 200 евра, очите ги платила 8000 евра, а исто така го има зголемо и задникот за кој платила 5.000 евра. Вкупно на неа има потрошено 23.750 евра.

Please follow and like us:
Pin Share