Ана Николиќ во тешка ситуација – расплакана не станува од кревет

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Ана Николиќ вели дека била со денови во кревет поради смртта на текстописецот Марина Туцаковиќ.

Таа објави фотографија на својот Инстаграм каде лежи плачејќи на креветот.

– Се што сум и што не сум, во уметничка смисла е подарок на Марина за мене, напиша пејачката на фотографијата.

Да потсетиме, Марина Туцаковиќ почина на 19 септември по долга борба со ракот на дојката.

 

Please follow and like us:
Pin Share