Елеонора Миљковиќ ја надмина и Дара Бубамара: Сподели фотографија со момчето во базен, но сите гледаа во нејзините џиновски силикони

Please follow and like us:
Pin Share

Македонската старлета Елеонора Миљковиќ повеќе не го крие своето момче и често споделува романтични фотографии со него.

Иако есента започна, Елеонора и нејзиното момче и понатаму уживаат како да е лето.

Таа сподели фотографии од нив двајца во љубовен занес во базен.

„Всели се во моето срце и не плаќај станарина“, стои во опис на фотографиите на кои се разбира во прв план е бујното деколте на Миљковиќ.

 

Please follow and like us:
Pin Share