МУРИЊО, ВЕЧЕРВА ЌЕ Ш**КАМЕ! Испливало СКАНДАЛОЗНО ВИДЕО: Италијанската јавност ШОКИРАНА (Видео)

Please follow and like us:
Pin Share

Фудбалерот на Рома Никола Залевски се нашол во центар на скандал благодарение на сопствената глупост и својот добар пријател.

Овој 19-годишен Полјак бил на забава со реперот Зеп Дембо и тоа не било ништо спорно, да не одлучиле да испратат порака на тренерот на Рома, Жозе Мурињо.

“Искрено да ти кажам ова момче вечерва ќе ш*рка. Мурињо, вечерва ќе шмр*аме. Тоа ќе правиме“, кажал овој репер, додека Залевски се смеел.

Реперот ова видео го поставил на Инстаграм, а потоа брзо го избришал, веројатно сфатил што направил.

Залевски (19) досега одиграл три утакмици за Рома.

Please follow and like us:
Pin Share