Пејачите се снаоѓаат како знаат и умеат во оваа криза: Марјан Коцев најде друга работа, погледнете за што се работи!

October 7, 2021 естрадаплус 0

Очигледно пандемијата со коронавирусот нема намера уште долго да си оди, а најпогодени од неа беа и се уште се музичарите. Како што знаете, настапи […]

Ќе се жени ли синот на Лепа Брена: Убавата Сандра која ќе и биде снаа на пејачката го покажа својот лов, ова е седми по ред

October 7, 2021 естрадаплус 0

Медиумите веќе со недели пишуваат за раскинувањето на синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ и убавата Сандра, тие дури се избришаа и од социјалната мрежа […]

Писмото на човекот ја расплака целата земја: „Луѓето секогаш ме понижуваа, а јас никогаш не им го кажав тоа на моите ќерки“

October 7, 2021 естрадаплус 0

Писмото на човекот ја расплака целата земја: „Луѓето секогаш ме понижуваа, а јас никогаш не им го кажав тоа на моите ќерки“ Родителите се подготвени […]

И почина сопругот два месеци по свадбата , а потоа најде нова љубов и стана мајка – српската пејачка денес има уште посреќна вест

October 7, 2021 естрадаплус 0

На мајките кои оваа година ги испраќаат своите деца во градинка им се придружи и пејачката Гога Секулиќ. Нејзиниот партнер Урош Домановиќ на социјалните мрежи […]

Српската блогерка Зоранах признала дека македонскиот фудбалер Бобан Николов ја оставил поради афера со Бака Прасе!

October 7, 2021 естрадаплус 0

Познатата српска блогерка и инфлуенсерка Зоранах Јовановиќ во своето најново видео на Јутјуб изјавила дека наводно била врска со Бака Прасе и дека поради тоа ја оставил […]