„Жена од султана“ ПУКА во танга: Тијана се надмина себеси и покажа што поседува

Please follow and like us:
Pin Share

„Жена од султана“ ПУКА во танга: Тијана се надмина себеси и покажа што поседува (ФОТО)

Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ, попозната како „Жената на султанот“, веќе извесно време живее во Америка, а со својата последна фотографија и тоа како го привлече вниманието на себе.

Имено, Тијана го користи секој слободен момент за да се релаксира и да ги разгледа знаменитостите на градот, а сега на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од плажа во Мајами и ги „запали“ на социјалните мрежи.

Пејачката позираше во бикини, го сврте задникот кон камерата и покажа што има.

Таа доби над 28.000 лајкови за фотографијата, а коментарите за нејзиниот изглед се редат под објавата.

Please follow and like us:
Pin Share