Катарина Грујиќ го покажа трудничкиот стомак – изгледа неодоливо во осмиот месец од бременоста!

Please follow and like us:
Pin Share

Катерина Грујиќ се омажи пред околу еден месец со својот вереник фудбалерот Марко Гобелиќ…

Популарната пејачка која важи за една од најатрактивните на овие простои повеќе не крие дека е бремена.

Имено Катарина Грујиќ не сака премногу да го истакнува својот приватен живот во јавноста а тоа го покажа и со тајната венчавка која ја направи минатиот месец но и со криење на бременоста.

Осми месец од бременоста

Грујиќ не сака да споделува фотографии од нејзиниот труднички стомак, но сепак папараците ја фатија пејачката враќајќи се од шопинг заедно со нејзиниот сопруг Марко Гобелиќ

Пејачката повеќе не го крие стомакот, туку гордо го истакнува, а насмевката на лицето кажува колку ужива во бременоста и бракот.

Таа и на својот Инстаграм профил сподели фотографии од на кои се гледа бременото стомаче а комплиментите само се редеа.

Имено фановите коментираа дека пејачката изгледа прекрасно и дека ќе биде најубавата мајка.

За потсетување Катерина Грујиќ се омажи пред околу еден месец со својот вереник фудбалерот Марко Гобелиќ.

Пејачката и фудбалерот се заколнаа на вечна љубов пред сите членови на семејството и пријателите а наводно големата прослава е одложеба за следната година.

Причината за тоа е поради ситуацијата со коронавирусот и бременоста на пејачката.

Иако двајцата уживаат во љубовта, постојат причини зошто таа порано не сакаше да ја открие својата романса со Марко. Во една емисија, таа рече дека луѓето често си даваат право да се мешаат во туѓи животи и дека не сака да го изложи својот партнер на непријатни ситуации.

Please follow and like us:
Pin Share