Теа Таировиќ никогаш позгодна (ФОТО)

Please follow and like us:
Pin Share

Популарната српска пејачка Теа Таировиќ која стана популарна со порно снимката не престанува да изненадува. Таа на Инстаграм објави фотографија од новиот стајлинг од кој никој не остана рамнодушен.

Теа е во ултра кусо здолниште од кое се гледа буквално се. Здолништето е со светки а до израз доаѓаат нејзините бујни гради.

 

Please follow and like us:
Pin Share