Најдов паричник, а во него 150 денари и ПИСМО со адреса: Кога отидов на адресата останав без зборови…

October 25, 2021 естрадаплус 0

Невообичаени приказни за обични, „мали“ луѓе честопати можат да предизвикаат различни емоции, а оваа несомнено нема да остави никого рамнодушен. Имено, еден млад човек од […]

Му јавиле наутро во 3 часот дека ќе работи на слободниот ден: Отказот на келнерот стана хит на Интернет!

October 23, 2021 естрадаплус 0

Келнер од Велика Британија ги воодушеви луѓето ширум светот со начинот на кој поднесе оставка, бидејќи неговиот шеф му рекол дека мора да дојде на […]

Си ја отвори душата и сите ги шокира: „Роднина ме силуваше кога имав 9 години и ме принуди да молчам за сè!“ (ВИДЕО)

October 18, 2021 естрадаплус 0

Долго молчела за морничавите детали за тешката траума од детството, а сега конечно решила да ја отвори душата и да раскаже сè… Глорија Естефан, популарната […]

Го изневерив сопругот со неговиот најдобар ПРИЈАТЕЛ, а потоа на роденденот на нашиот син започна мојот ПЕКОЛ!

October 17, 2021 естрадаплус 0

Дали личноста во која неодамна се заубивте вреди да го напуштите мирниот семеен живот? Ова прашање го поставила анонимна 45-годишна жена, чиј живот неодамна е […]

ВИДЕО: Ја воодушеви публиката со кореографијата, трудница во 35. недела заигра салса

October 14, 2021 естрадаплус 0

Бременоста кај секоја жена влијае поинаку. Некои со месеци лежат во кревет, додека други се хиперактивни. Оваа трудница заблеска на танцовиот подиум во високи потпетици […]