Бесна мамичка: „Не ме пуштија да влезам на родителски состанок, не знам зошто?! Па, имав маица и фармерки “

September 7, 2021 естрадаплус 0

Госпоѓо, не можете вака да влезете во училиште. Прочитајте го правилникот! Член на училишниот одбор и го кажа ова на Колумбијка и мајка на три […]

Аца Лукас ме молеше за тројка, избегав кога донесе уште една девојка – Исповед на бившата девојка Маријана Зоњиќ

September 7, 2021 естрадаплус 0

Откако откри дека пред влегувањето во шоуто „Задруга 5„ раскинала со своето момче, Маријана Зоњиќ за медиумите раскажа како изгледала нејзината кратка врска со пејачот […]

Драгана Мирковиќ живее како принцеза во дворец, но нејзините деца работат за просечна плата

September 7, 2021 естрадаплус 0

Драгана Мирковиќ и Тони Бјелиќ живеат во замок во Австрија, а нивните деца Марко и Мануела работат како сиот нормален свет и се дружат со луѓе кои исто така не се дел […]

“Мора да прифатиш дека е крај” – Северина едвај го убедила Игор да ги потпише документите за развод

September 7, 2021 естрадаплус 0

Северина и Игор Којиќ веќе не се во брак, но дури сега на виделина излегуваат шокантните детали што го одбележаа периодот на развод. Наводно, Игор […]

ДОЗВОЛЕН ВЛЕЗ САМО ЗА ГОЛИТЕ ТУРИСТИ: Ада Бојана ќе биде достапна само за нудисти

September 7, 2021 естрадаплус 0

Летувалиштето Ада Бојана, во иднина најверојатно ќе биде достапно само за нудисти, пренесува црногорскиот весник „Вијести“. Тоа го најави Бојан Ѓаконовиќ, директор на Улцињската ривиера, […]

Дара Бубамара во издание кое никого нема да остави рамнодушен – Краток шорц, градник и високи сребрени чизми!

September 7, 2021 естрадаплус 0

Дара Бубамара вчеравечер имаше настап на еден познат сплав во српската престолнина пред многубројна публика. Популарната пејачка избра специјална комбинација облека за оваа специјална пригода. Црното […]

Рада Манојловиќ и целото нејзино семејство на инфузии и инјекции – Пејачката итно хоспитализирана, состојбата е алармантна!

September 6, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Рада Манојловиќ, како и нејзиното момче Харис Берковиќ, и нејзината сестра Маја до пред неколку дена биле во карантин бидејќи биле заразени со корона. […]