(Фото) Наместо во манастир, погледнете каде заврши Милан Станковиќ

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачот Милан Станковиќ повеќе од една година не се појавува во јавност. Во регионалните медиуми се зборуваше дека пејачот наводно среќата ја пронашол во манастир и планира да стане монах.

По овој повод тој не се огласуваше, но по подолго време се огласи со нова фотографија на социјалните мрежи.

„Да седнеме и одмориме од пливање“ напиша Станковиќ на својот Инстаграм, а неговите следбеници го пофалија со коментари.

Инаку, неодамна медиумите исто така пишуваа дека неговата поранешна девојка Рада Манојловиќ исто така го молела да не оди во манастир.

 

Please follow and like us:
Pin Share