Ана Николиќ направила хаос на граница!

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Ана Николиќ често ги изненадува своите следбеници по социјалните мрежи со интересни видеа, а овој пат журката била на граница и повторно таа била во главната улога.

Имено, Ана била на граничниот премин меѓу Србија и Унгарија, па со оглед на тоа дека долго чекала решила да го искористи моментот. Пуштила музика, запалила цигарче и излегла од возилото.  И да, била облечена во маичка и хеланки и имала очила за сонце.

 

Please follow and like us:
Pin Share