МЕ ПОВИКА ВО ХОТЕЛОТ ДОДЕКА МАРИНА БЕШЕ БРЕМЕНА ! Пејачката ги откри деталите за АФЕРА со Дарко Лазиќ, се гледаат половина година!

October 2, 2021 естрадаплус 0

Во медиумите се рашири веста дека пејачот Дарко Лазиќ ја изневерил својата поранешна свршеница Марина Гагиќ со пејачката Оливера Матијевиќ, која сега се огласи по […]

x ПОРАДИ СЕ*С СО НИВЕС НА ТЕРЕН “ЛЕТНАЛ“ ОД КЛУБОТ! Целзиус ги раскажала сите детали од “Максимир“

October 2, 2021 естрадаплус 0

Нивес Целзиус ги раскажала сите детали од времето кога Дино играл за Динамо. Има доста шокантни и изненадувачки приказни во светот на спортот, но една […]

ТРАГЕДИЈА ВО ДОМОТ НА ДАРА БУБАМАРА: Пејачката завиена во црно едвај проговори, зошто мораше да не напуштиш – сега немам никој!

October 1, 2021 естрадаплус 0

Таткото на пејачката Дара Бубамара, Петар Перо Аџиќ почина, а трагичната вест со јавноста ја сподели токму самата пејачка. -Татичко, што не напушти… те сакам, […]

Весна Дедиќ со солзи во очите се прости од Сергеј Четковиќ кој ја изгуби битката со короната

October 1, 2021 естрадаплус 0

  Болката на Весна Дедиќ предизвикана од прераното губење на нејзиниот драг пријател, ја скрши авторката на емисијата „Балканската улица“ која од починатиот Сергеј Четковиќ […]