Пола гради надвор: Актерката Лидија Вукичевиќ позира на плажа во Занзибар! (ФОТО)

Please follow and like us:
Pin Share

Познатата српска актерка Лидија Вукичевиќ моментално летува на Занзибар, од каде објавува фотографии на кои може да се види нејзиното витко тело во бикини додека позира на плажа.

Имено, Лидија ги почестила своите фанови со фотки во бикини, а позите кои ги направила актерката додека лежи на песокот остави многумина без здив.

Таа позира на плажа во песок, а провокативните едноделни бикни ги покажаа нејзините атрибути.

– Драго море, ти благодарам што правиш да се чуствувам смирена, инспирирана и солена. Секој треба да верува во нешто, јас верувам дека треба да живеам тука – напишала актерката која има 59 години и изгледа фантастично.

 

Please follow and like us:
Pin Share