Српската блогерка Зоранах признала дека македонскиот фудбалер Бобан Николов ја оставил поради афера со Бака Прасе!

Please follow and like us:
Pin Share

Познатата српска блогерка и инфлуенсерка Зоранах Јовановиќ во своето најново видео на Јутјуб изјавила дека наводно била врска со Бака Прасе и дека поради тоа ја оставил поранешното момче.

Зорана пред тоа потврди дека на почетокот на оваа година била во врска со македонскиот фудбалер Бобан Николов

На почетокот на видеото таа открила дека имала многу проблеми со поранешното момче поради Бака Прасе.

Зимата Богдан ми направи големи проблеми. Сподели мое „стори“, на кое не беше тој, но се преправаше дека е тој. Кретен. Моето поранешно момче беше на апарати и тогаш и сега. Тој повеќе не е во приказната, но се следиме и понатаму – рекла Зорана во видеото.

– Некое момче било љубоморно на мојот алфа-статус, да го наречам така. Јас да сум ти поранешно момче би ги гледал сите твои блогови и би те следел секаде. Би зборувал во себе: „Каква девојка изгубив јас“ – зборувал јутјуберот, па се надоврзала и Зорана.

– Па, ти си ми поранешно момче. Ти благодарам Богдане на убавите зборови. Малку ми е срам, за се си во право, добро кажа – ги шокирала Зорана фановите кои останале во дилема дали ја зборува вистината или се шегува.

Please follow and like us:
Pin Share