Дара Бубамара во издание кое никого нема да остави рамнодушен – Краток шорц, градник и високи сребрени чизми!

September 7, 2021 естрадаплус 0

Дара Бубамара вчеравечер имаше настап на еден познат сплав во српската престолнина пред многубројна публика. Популарната пејачка избра специјална комбинација облека за оваа специјална пригода. Црното […]