Пејачката шест месеци живее во страшни болки, а сега е првпат видена во јавноста

Please follow and like us:
Pin Share

Џеси Џеј беше фотографирана од папараците во јавноста откако се збогуваше со фановите на Инстаграм пред неколку недели кога одлучи да го затвори својот профил на оваа мрежа.

Откако одлучи да паузира поради болест и се збогува со своите обожаватели, Џеси Џеј сега за првпат се гледа во јавноста во Лос Анџелес. Профилот сѐ уште не ѝ е згаснат, што ги израдува нејзините милионски следбеници и обожаватели, а папараците ја фотографирале во Западен Холивуд во ресторан со пријателката. Џеси делувала расположено.

Облечена во фармерки и цветна кошула, пејачката изгледаше одморено додека заминувала од ручекот со пријателка, па дури и им се насмевнала на фотографите.

Please follow and like us:
Pin Share