Тања Савиќ знае што правевме, поранешниот сопруг повторно се заканува – овој пат откри какви видеа поседува

Please follow and like us:
Pin Share

Драмата околу пејачката Тања Савиќ и нејзиниот поранешен сопруг речиси нема да престане во блиска иднина.

Имено поранешниот сопруг на Савиќ, Душан Јованчевиќ за српски „Телеграф“ открил дека Таља и он правеле експлицитни снимки кои он кога тогаш ќе ги објави во јавноста.

-Знам јас како да реагирам на провокациите на Тања и нејзиното ново момче Драшко Станивуковиќ. А какви снимки имам, тоа ако излезе во јавноста, таа е готова… секако внимавам и на тоа дека ако моите синови го видат тоа јас ќе бидам лош татко за нив. Тие се веќе големи, телефоните не ги испуштаат од раце и затоа нема да одам толку далеку…, но лут сум многу. Можам се што сакам да направам, бидејќи имам и докази, вели тој за српскиот портал.

Инаку пејачката водеше повеќе месечна борба со старателството на децата откако тој без да и каже во април 2020 година ги киднапираше децата и ги однесе во Австралија, а од таму таа дури во јуни годинава успеа да ги врати дома во Србија.

Please follow and like us:
Pin Share