НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ, ОД ЛУКСУЗ НИ ТРАГА Лепа Брена оди вака во шопинг кога е во Белград

December 30, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Лепа Брена снимена е во непрепознатливо издание. Екипа на емисијата “Папарацо лов“ ја фатиле Лепа Брена додека извршувала дневни обврски, но под неколку слоја […]

Милан Станковиќ: Преку нас водат Трета светска војна – Не им верувам на вакцините против короната

December 30, 2021 естрадаплус 0

Пејачот Милан Станковиќ со месеци води кампања против вакцинирањето, а коронавирусот го смета за измислена зло на светските моќници-накази.              […]

(Видео) Бившиот и умре од глад на улица, неа ја бркале лихвари, а со години никој не знае каде е Викторија

December 29, 2021 естрадаплус 0

Рокеркта Снежана Мишковиќ Викторија се повлече од јавниот живот по учеството во реалното шоу „Задруга“, а ретко кој знае дека нејзиниот живот во младоста бил […]

Соседите за Лепа Брена: Ситуацијата не е наивна, пејачката ни влета дома со нож во рацете!

December 28, 2021 естрадаплус 0

Во една прилика, Лепа Брена и нејзиниот син Виктор први дојдоа на помош кај соседите, мислејќи дека некој се обидува да им упадне во куќата, раскажал првиот сосед на […]

Струмичанката Вукица Челебиева после пауза од 10 години се врати на музичката сцена и стана една од најбараните фолкерки

December 22, 2021 естрадаплус 0

Овој пат цврсто гази по музичкото тло, со својот стас и глас е се повеќе барана ,со својата појава и харизма никого не остава рамнодушен. […]